Krev, pot a slzy!

Málokdo by čekal, že se na našem serveru dočkáme, tak nečekané události jako je pokus o sebevraždu. Kdyby to byl snad někdo z obyčejných hráčů, tak by se o tom tolik nemluvilo. Jenže dnes ve večerních hodinách jsme se ze všech sil, snažili zabránit sebevraždě našemu jedinému správci serveru Genjackovi. Ano je to tak. Včera ve večerních hodinách jsme s velkými obavami sledovali, jak chce Genjack skoncovat se životem.

Genjack na střeše

Zeptali jsme se na místě přítomných hráčů: 

„Je to velmi špatné, jelikož s námi nechce spolupracovat. Snažíme se za ním nahoru dostat a chytit ho dřív než skočí. Nevíme, jestli neprovede nějakou blbost. Zatím na nás jen zařval:“

<Genjack> Člověk si ani nemůže v klidu stát na okraji střechy budovy a lidi na něj hned křičí, neskákej!

„Bohužel není možné, natáhnou záchrannou síť, jelikož Genjack na spawnu zakázal, komukoliv stavět.“

Hráči na serveru jen nečinně přihlíželi a volali, ať to nedělá. A po několika minutách došlo k nejhoršímu. Bylo slyšet jen:

<Genjack> Redbull ti dává křídla!!!

Poté Genjack skočil a rozplácl se o zem. Smrt nastala okamžitě.

Genjack na zemi

Jestli Genjacka k tomuto zoufalému činu vedlo, již delší dobu trvající situace se serverem nebo smrt našeho milovaného architekta Deivise, zatím není známá. Nabízí se otázka, co bude se serverem teď, když už není nikdo, kdo by se o server staral. To ukáže teprve až čas, ale už teď je ale jisté, že Genjack bude mít, již teď čestné místo v hrobce adminů hned vedle našeho milovaného Deivise.

Genjack v hrobce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *